Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Manetki do Hulajnogi Elektrycznej

( ilość produktów: 43 )

Manetka przyspieszenia to kluczowy element każdej hulajnogi elektrycznej. To dzięki niej możemy sterować i regulować prędkość jazdy. Manetka gazu zapewnia pełną kontrolę podczas jazdy i pozwala nam przyspieszać w dowolnym momencie. Czasami zdarza się tak, że manetka przyspieszenia do hulajnogi zużywa się lub przestaje działać. Warto w takim momencie pomyśleć o jej wymianie. Nie jest to duży koszt, a znacząco wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy. W sklepie Monorim znajdziesz manetki gazu do najpopularniejszych modeli hulajnóg sprzedawanych w Polsce. Potrzebujesz manetki do hulajnogi Xiaomi, Ninebot lub Motus? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Hulajnoga Xiaomi i błąd 14 - co oznacza?

Często zdarza się tak, że panel wyświetlacza hulajnogi wyświetla błąd 14. Jest to błąd związany z połączeniem manetki gazu z kontrolerem. W takim wypadku nie pozostaje nam nic innego jak wymiana manetki przyspieszenia na nową. Na szczęście wybór manetki do hulajnogi elektrycznej Xiaomi, jest bardzo prosty. Ogranicza się do wyboru koloru przycisku na manetce. A sama wymiana jest bardzo prosta. Wymiana manetki nie jest konieczna tylko w przypadku jej uszkodzenia. Manetka jak każde inne urządzenie zużywa się podczas użytkowania. Również w takim momencie warto wymienić manetkę na nową.

Znajdziesz u nas manetki:

Manetka przyspieszenia do Motus Scooty 10

W hulajnodze Motus Scooty 10 również może zdarzyć się tak, że manetka gazu przestanie działać. W takim wypadku nie ma co się zastanawiać nad naprawą, tylko wymienić zepsutą manetkę na nową. Sprawna manetka gazu w hulajnodze zapewnia bezpieczną jazdę.

Manetka hamulca do hulajnogi elektrycznej

Za pomocą manetki nie tylko się przyspiesza, ale również można hamować. To dzięki manetce możemy płynnie hamować hulajnogą. Często taki sposób hamowania można spotkać w hulajnogach elektrycznych Ninebot. Potrzebujesz manetki hamulca do Ninebot ES1, ES2 i ES4? Sprawdź naszą ofertę! Manetki hamulca do hulajnogi Ninebot ES1, ES2, ES4.

Na co warto zwrócić uwagę przed wyborem manetki?

Nie znalazłeś manetki do swojego modelu hulajnogi? Nic nie szkodzi. W naszej ofercie także są manetki uniwersalne do hulajnogi. Jednak przed ich wyborem warto zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Przede wszystkim na złącze, w które wyposażone jest manetka. Złącze w nowej manetce musi być takie samo jak w poprzedniej. Kolejnym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę to średnica kierownicy. Przeważnie jest to 22 mm, jednak i tu mogą trafić się wyjątki.

pixel