Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Silniki do Hulajnogi Elektrycznej

( ilość produktów: 32 )

Silnik dedykowany dla Twojej hulajnogi

Silnik elektryczny wprawia hulajnogę w ruch. To między innymi od silnika zależy, z jaką prędkością będzie jechać hulajnoga. W naszym sklepie oferujemy silniki do hulajnóg elektrycznych, które charakteryzują się wyjątkową trwałością i wydajnością. Dzięki nim Twoja hulajnoga elektryczna będzie gotowa do pokonania każdej trasy, niezależnie od jej trudności. Nasze produkty są kompatybilne z różnymi modelami hulajnóg, dzięki czemu znajdziesz idealny silnik do swojego pojazdu. Znajdziesz u nas silnik dedykowany specjalnie dla Twojej hulajnogi, jak również silniki tuningowe. Silnik tuningowy o wyżej mocy i napięciu pozwala wycisnąć więcej z hulajnogi. Jednak wiąże się to z innymi modyfikacjami hulajnogi.

Jaki silnik do hulajnogi elektrycznej?

Przed zakupem nowego silnika do hulajnogi trzeba zwrócić uwagę na jego parametry. Jeżeli źle dobierzemy silnik, hulajnoga nie będzie działać. Jeżeli parametry silnika będą niepoprawne może dojść do kosztownej awarii silnika lub kontrolera sterującego jego pracą. Najpopularniejszym silnikiem na rynku, to silnik do hulajnogi 36V. Jeżeli twoja hulajnoga zasilana jest napięciem 36V to ważne, aby silnik także był zasilany takim napięciem. Kolejny ważnym parametr silnika po napięciu zasilania jest moc silnika wyrażona w Watach (W). Zalecamy szukać silnika takiej samej mocy, jaka była w poprzednim silniku.

Silnik do hulajnogi 48V

Potrzebujesz silnik z napięciem zasilania 48V? W naszej ofercie znajdziesz również taki silnik. Posiadamy dedykowane silniki 48V do hulajnogi elektrycznej Kugoo M4. Silniki takie znajdziesz u nas gotowe do montażu razem z oponą lub bez sprawdź naszą ofertę!

Silniki 48V do hulajnogi Kugoo to nie wszystko. W ofercie znajdziesz silniki tuningowe zasilane na 48V do takich hulajnóg jak: Xiaomi, Ninebot oraz Motus. Montaż silnika 48V w takiej hulajnodze poprawi jej osiągi i prędkość maksymalną, ale wiąże się z dodatkowymi modyfikacjami.

W naszej ofercie znajdziesz silnik do hulajnogi elektrycznej:

 

pixel