Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Case na wyświetlacz Hulajnogi Elektrycznej

( ilość produktów: 24 )

Etui na wyświetlacz hulajnogi elektrycznej to idealne rozwiązanie, aby chronić wyświetlacz przed brudne, kurzem i zarysowaniami. Panel wyświetlacza podczas używania hulajnogi może się zarysować. Aby uchronić wyświetlacz przed uszkodzeniem, warto o niego zadbać. Silikonowy case na wyświetlacz to świetnie rozwiązania, aby chronić panel wyświetlacza. Etui umożliwia łatwe odczytanie informacji i sprawdzenie prędkości lub stanu baterii.  Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu etui do wyświetlacza montaż jest bardzo prosty.

Etui na pokrywę wyświetlacza — dla twojej hulajnogi

W naszej ofercie znajdziesz etui na panel wyświetlacza do najpopularniejszych modeli hulajnóg. Silikonowe case do hulajnóg takich jak Xiaomi, Ninebot, Motus Scooty i wiele innych. Potrzebujesz etui na wyświetlacz TF-100? Taki także znajdziesz w ofercie sklepu Monorim. Etui na pokrywę wyświetlacza hulajnogi stanowi zatem nie tylko ochronę, ale i również wygodę i estetykę. Dzięki niemu możesz cieszyć się lepszym użytkowaniem i dłuższą żywotnością wyświetlacza swojej hulajnogi. Sprawdź naszą szeroką ofertę etui na panel wyświetlacza hulajnogi i wybierz coś dla siebie!

Co zyskasz dzięki etui na wyświetlacz hulajnogi?

  • Ochrona przed uszkodzeniem — pokrowiec chroni wyświetlacz hulajnogi przed zarysowaniami, wilgocią i brudem.
  • Bezpieczeństwo — case na panel wyświetlacza zapewnia dobrą widoczność takich informacji jak prędkość i stan naładowania baterii.
  • Personalizacja – znajdziesz u nas etui w różnych kolorach, dając Ci to możliwość personalizacji wyglądu swojej hulajnogi. Możesz dopasować etui do swojego stylu lub nawet zmienić je w zależności od nastroju czy okazji.

Znajdziesz u nas etui na panel wyświetlacza do:

pixel