Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maty i Taśmy na Podest Hulajnogi Elektrycznej

( ilość produktów: 87 )

Antypoślizgowe maty i naklejki na podest hulajnogi

Antypoślizgowa naklejka na podest to idealne rozwiązanie. Naklejka taka posiada wiele zalet. Pierwszą z nich jest antypoślizgowa powierzchnia o strukturze papieru ściernego. Powierzchnia taka zapewnia, że podczas jazdy podeszwy naszych butów będą pewnie trzymały się podestu. Drugą zaletą naklejki na podest, jest możliwość personalizacja hulajnogi. Nasza oferta zawiera antypoślizgowe maty w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmaitych wzorach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twoja hulajnoga miała matę ze wzorem Batman, Supreme, Superman. Znajdziesz u nas maty do najpopularniejszych modeli hulajnóg na rynku. Posiadamy szeroką ofertę naklejek na podest do takich hulajnóg jak: Xiaomi M365, Pro 2, Mi 3Ninebot MAX G30 oraz Motus Scooty 10.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę antypoślizgowych mat oraz naklejek na podest hulajnogi.

Gumowa mata na podest hulajnogi

Zazwyczaj hulajnogi elektryczne wyposażone są w gumowe maty na podeście. Często gumowa mata na podeście hulajnogi pod wpływem eksploatacji zużywa się i może wymagać wymiany. W takim wypadku nie warto długo się zastanawiać, tylko wymienić matę na nową. Koszt maty na podest nie jest duży, a sama wymiana dość prosta. W naszej ofercie znajdziesz gumowe maty idealnie dopasowane do podestu hulajnogi. Poprawnie zamontowana mata chroni podest hulajnogi przed dostaniem się do środka wody i innych zabrudzeń.

Jak prawidłowo zamontować mate na podest?

Montaż maty lub naklejki na podest hulajnogi nie jest trudny. Również taki montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi lub specjalistycznej wiedzy. Najważniejsze, aby do montażu się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim należy zerwać starą matę oraz oczyścić i odtłuścić powierzchnie podestu. Dopiero wtedy można nakleić naklejkę lub matę na podest hulajnogi. Poniżej znajdziesz instrukcje jak to zrobić prawidłowo.

Instrukcja montażu maty na podest hulajnogi:

  1. Zerwij starą matę z podestu hulajnogi.
  2. Dokładnie oczyść i odtłuść powierzchnie podestu. Do odtłuszczenia najlepiej użyć benzyny ekstrakcyjnej i czystej ściereczki. (Płyn do szyb lub naczyń nie jest właściwym środkiem do odtłuszczania).
  3. Przyłóż matę do podestu i ustal prawidłową pozycję.
  4. Zabezpiecz matę we właściwej pozycji za pomocą papierowej taśmy klejącej lub druga osoba może przytrzymać matę.
  5. Odklej spodnią warstwę papieru ochronnego
  6. Naklej nową matę na podest hulajnogi

Maty gumowe i naklejki antypoślizgowe na podest to nie wszystko!

W naszej ofercie znajdziesz także bardzo popularny dodatek, jakim jest taśma ochronna na podest. Taśmę taką montuje się na obrzeżach podestu. Dzięki temu rozwiązaniu w przypadku upadku hulajnogi podest jest chroniony. Kolejną zaletą takiej taśmy, jest możliwość personalizacji wyglądu hulajnogi. Taśmy dostępne są w wielu kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, żółtym i wielu innych. Nie ma większego znaczenia, czy posiadasz hulajnogę Xiaomi M365 / Pro, Ninebot Max lub Motus Scooty. Taśma ochronna na podest jest uniwersalna — możesz zamontować ją w dowolnej hulajnodze elektrycznej.

Montaż taśmy nie należy do najtrudniejszych. Po zakupie taśmy w naszym sklepie na twoją skrzynkę email trafi instrukcja, jak zrobić to poprawnie. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

pixel