Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyświetlacze do Hulajnogi Elektrycznej

( ilość produktów: 41 )

Wyświetlacz to niezbędny element do monitorowania i kontrolowania jazdy. Prędkość, stan naładowania baterii, jak i wiele innych parametrów możemy odczytać z wyświetlacza. Wyświetlacz w hulajnogach elektrycznych podlega normalnemu zużyciu i czasem może wymagać wymiany. Brak reakcji na dotyk lub brak podświetlenia to częste powody wymiany wyświetlacza na nowy. Przed wymianą należy pamiętać, aby dobrać odpowiedni wyświetlacz do swojej hulajnogi elektrycznej. Źle dobrany wyświetlacz nie będzie pasował lub nie będzie działał poprawnie.

Twoja hulajnoga nie chce się włączyć?

Czasami zdarza się tak, że hulajnoga elektryczna nie chce się włączyć. Przyczyn może być wiele, jedną z nich może być usterka wyświetlacza. W takim przypadku warto zgłosić się do serwisu hulajnóg lub własnoręcznie wymienić wyświetlacz. Proces wymiany wyświetlacza nie jest trudny. Zazwyczaj ogranicza się odkręceniu kilku śrub i wypięciu, a następnie wpięcia wtyczki.

Kiedy wymienić wyświetlacz na nowy?

Wymiana wyświetlacza w hulajnodze elektrycznej może być spowodowana z różnych przyczyn. Żywotność wyświetlacza zależy od wielu czynników. Jednak istnieje kilka powodów, w wypadku których wymiana wyświetlacza jest konieczna:

  • Uszkodzenie mechaniczne
  • Brak podświetlenia wyświetlacza
  • Wyświetlanie błędnych informacji lub brak reakcji wyświetlacza na dotyk.

Jak chronić wyświetlacz hulajnogi?

Stare powiedzenie mówi, że trzeba zapobiegać, zamiast leczyć. W przypadku wyświetlacza do hulajnogi jest podobnie. Aby mieć pewność, że wyświetlacze będzie sprawował się dobrze, przez długi czas warto o niego zadbać. Z pomocą tutaj przychodzą casy i pokrowce na panel wyświetlacza hulajnogi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz etui na wyświetlacz w różnych wzorach i kolorach.

Wyświetlacz do hulajnogi Xiaomi

W naszej ofercie znajdziesz również wyświetlacze do najpopularniejszych modeli hulajnóg Xiaomi. Wyświetlacze do hulajnogi Xiaomi z naszej oferty spełniają najwyższe normy. Ponadto charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodności podczas pracy. Znajdziesz u nas wyświetlacz do hulajnogi Xiaomi Mi 3, PRO 2, 1S i Essential. Potrzebujesz wyświetlacza do starszych wersji hulajnogi? Posiadamy wyświetlacz do hulajnogi Xiaomi M365.

Twoja hulajnoga Xiaomi posiada dwie dźwignie hamulca przy kierownicy? Jeżeli tak to posiadasz wersje tzw. DE. A co za tym idzie, potrzebujesz specjalnie dostosowanego wyświetlacza. Taki wyświetlacz do hulajnogi znajdziesz w naszym sklepie! Wyświetlacz taki wyposażony jest, w dodatkowe złączę, aby podłączyć prawą dźwignię hamulca.

Wyświetlacz do hulajnogi Ninebot

Posiadasz hulajnogę Ninebot i twój wyświetlacz przestał działać? Warto pomyśleć o jego wymianie na nowy. Sprawny wyświetlacz to podstawa bezpiecznej jazdy na hulajnodze. W naszej ofercie znajdziesz wyświetlacze do Ninebot MAX G30 i Ninebot ES1, ES2, ES4.

Wyświetlacz do hulajnogi Kugoo

Hulajnogi elektryczne Kugoo cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Jednak jak w każdej hulajnodze, nawet tej najlepsze podzespoły się zużywają. Wyświetlacz tu nie jest wyjątkiem. Sklep Monorim oferuje wyświetlacze do najpopularniejszych hulajnóg marki Kugoo.

Znajdziesz u nas wyświetlacz do:

  • Wyświetlacz do Kugoo S1
  • Wyświetlacz do Kugoo G2 PRO
  • Wyświetlacz do Kugoo G-Booster
  • Wyświetlacz TF-100 do Kugoo M4 i Kugoo M4 PRO
pixel