Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dętki do Hulajnogi Xiaomi

( ilość produktów: 22 )

Dętki to kluczowy element każdej hulajnogi elektrycznej. Dętka odpowiada za utrzymanie ciśnienia powietrza w oponie. Dętka do hulajnogi Xiaomi zapewnia stabilność, wydajność i komfort podczas jazdy. Nasza oferta zawiera dętki, które idealnie pasują do różnych modeli hulajnóg Xiaomi. Znajdziesz u nas dętki w rozmiarze 8.5x2" ale również większe dętki 10x2". Nasze dętki zostały starannie wyprodukowane z wytrzymałych i odpornych materiałów, aby zapewnić maksymalną jakość i trwałość. Współpracujemy z renomowanymi producentami, aby zagwarantować, że dętki będą spełniać najwyższe standardy. Nie wiesz jakie dętki wybrać do swojej hulajnogi elektrycznej Xiaomi? Sprawdź nasz wpis blogowy, Jakie dętki wybrać do hulajnogi Xiaomi gdzie przedstawiamy, czym należy się kierować podczas wyboru dętki. Jesteśmy pewni, że nasze dętki przekroczą Twoje oczekiwania. Wierzymy w jakość naszych produktów, dlatego oferujemy ekspresową dostawę, abyś mógł jak najszybciej wrócić do jazdy. Twój czas jest cenny, a my doceniamy Twoje zaufanie do naszego sklepu.

Jaka dętka do hulajnogi Xiaomi?

Hulajnogi elektryczne Xiaomi wyposażone są w dętki o rozmiarze 8,5x2” (8½ x 2”). W przypadku wymiany uszkodzonej dętki, taki właśnie rozmiar dętki należy wybrać. Źle dobrany rozmiar dętki może skutkować jej szybkim uszkodzeniem. Przed przystąpieniem do wymiany, zawsze należy upewnić się, że nowa dętka ma zgodne parametry z oryginalną.

Do jakich modeli Xiaomi znajdziesz u nas dętki?

W naszej ofercie znajdziesz dętki do wielu modeli hulajnóg Xiaomi Mi Electric Scooter takich jak:

Solidna dętka 8.5x2" do hulajnogi Xiaomi

Standardowa dętka do Xiaomi to 8.5x2". Warto o tym pamiętać, ponieważ źle dobrana dętka może skutkować awarią. Dętki z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów. Dętki takie cechują się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością, dzięki czemu zapewniają płynną jazdę i doskonałe właściwości. Nasze dętki zapewnią Ci stabilność i komfort, które są niezbędne podczas każdej podróży. Dętka do Xiaomi 8.5x2" to idealne rozwiązanie, jeżeli poprzednia dętka się uszkodziła i konieczna jest jej wymiana.

Dętka 10x2" do hulajnogi Xiaomi i zestaw do konwersji

W ofercie sklepu Monorim znajdziesz również dętki większe od standardowych. Dętkę do Xiaomi 10x2" stosuje się wtedy, gdy zmieniamy standardowe opony na większe. W takim wypadku należy pamiętać, że dętka powinna być w takim samym rozmiarze jak opona. Aby móc wykonać taką modyfikację, niezbędny jest zestaw do konwersji. Zestaw taki umożliwia montaż większych kół w hulajnodze Xiaomi. Pamiętaj, że dętki do Xiaomi 10x2" nie powinno się stosować w oponach 8.5x2". Ponieważ w bardzo krótkim czasie może dojść do uszkodzenia dętki.

Dętka z zakrzywionym wentylem

W ofercie dętek do Xiaomi możesz znaleźć dętki z zakrzywionym wentylem. Dętkę z zakrzywionym wentylem można zastosować tylko w tylnym kole hulajnogi Xiaomi. Zastanawiasz się jakie korzyści daje dętka z zakrzywionym wentylem? Dętka, w której wentyl jest zakrzywiony, ułatwia pompowanie oraz sprawdzanie ciśnienia. Warto swoją hulajnogę wyposażyć w taką dętkę w tylnym kole.

Jak dbać o kondycję dętek w hulajnodze elektrycznej?

Właściwa dbałość o dętkę w hulajnodze elektrycznej jest kluczowa dla utrzymania jej w dobrej kondycji. Najważniejszym elementem jest ciśnienie i jego odpowiednia wartość. Jazda hulajnogą ze zbyt niskim ciśnieniem może doprowadzić do uszkodzenia dętki. Warto również kontrolować stan ciśnienia w kole, raz w tygodniu lub co 100 km. Stosując się do tych zasad, twoja hulajnoga nie złapie kapcia przez długi czas.

Dętki z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów, którzy przykładają dużą dbałość do jakości produktów. Znajdziesz u nas solidne i grube dętki do Xiaomi takich marek jak: CST, XuanCheng oraz INOPARTS. Sprawdź naszą ofertę dętek, znajdziesz u nas nie tylko dętki, ale również opony do hulajnogi Xiaomi.

Zapraszamy do zakupów dętek w sklepie Monorim!

Dętki do hulajnogi są niezbędnym elementem wyposażenia każdego posiadacza tego pojazdu. Dętka odpowiada za utrzymanie ciśnienia w oponie, co jest kluczowe dla bezpiecznej i komfortowej jazdy. Dętki dostępne w ofercie sklepu Monorim wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się dużą trwałością. Oferujemy dętki w różnych rozmiarach, aby dopasować je do różnych modeli hulajnóg Xiaomi. W naszej ofercie znajdziesz również dętki z różnymi rodzajami wentyli. Zapraszamy do zakupu dętek do hulajnogi Xiaomi w sklepie inoparts.pl

pixel