Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Haczyki i Zaczepy do Hulajnogi Elektrycznej

( ilość produktów: 36 )

Haczyki i zaczepy dla każdej hulajnogi elektrycznej

Hulajnogi elektryczne zyskują coraz większą popularność. Wiele użytkowników korzysta z nich na co dzień, dojeżdżając do pracy lub szkoły. Warto wyposażyć hulajnogę w akcesoria, które poprawią wygodę podczas podróży. Jednym z bardziej popularnych akcesoriów, jest hak, zaczep na kierownice. Haczyk taki montuje się do kolumny kierownicy hulajnogi. Dzięki temu możemy przewieźć swój plecak lub torbę z zakupami, nie odrywając rąk od kierownicy. Modyfikacja taka znacząco poprawia nasze bezpieczeństwo.

Odkryj szeroki wybór haczyków i zaczepów, które pozwolą Ci dostosować swoją hulajnogę do własnych potrzeb. Nasze haczyki oraz zaczepy są nie tylko praktyczne, ale także stylowe. Dostępne w różnych kształtach i kolorach, abyś mógł wybrać opcję pasującą do designu swojej hulajnogi. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego oferujemy solidne zaczepy, które zapewniają pewność, że Twoje rzeczy zostaną bezpiecznie przewiezione.

Do czego służy hak lub zaczep do hulajnogi elektrycznej?

Zamontowany haczyk na kierownicy umożliwia w wygodny sposób przewozić rzeczy. Często zdarza się, że udajemy się na zakupy hulajnogą elektryczną. Powracając z zakupów, jedną ręką musimy trzymać torbę z zakupami, a drugą kierować hulajnogą. Powyższa sytuacja jest bardzo niebezpieczna, ponieważ nie możemy w pełni kontrolować jazdy hulajnogą elektryczną. Dla takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest haczyk, zaczep montowany do kolumny kierownicy lub samej kierownicy. Na takim haczyku możemy powiesić torbę z zakupami lub nawet plecak i cieszyć się swobodną jazdą.

Dla jakich modeli hulajnóg dostępne są haczyki i zaczepy?

W naszej ofercie znajdziesz bardzo wiele różnych haczyków oraz zaczepów do hulajnogi elektrycznej. Dostępne są haczyki i zaczepy do najpopularniejszych modeli hulajnóg na rynku. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla Siebie!

Haki i zaczepy do hulajnogi:

  • Xiaomi M365, M365 Pro, Pro 2, 1S, Essential, Mi 3
  • Ninebot MAX G30, ES1, ES2, ES3, ES4
  • Kugoo S1
  • Motus Scooty 10
  • I wiele innych modeli

Jak zamontować haczyk do hulajnogi?

Zaczep lub haczyk montowany jest do kolumny kierownicy, lub kierownicy. Sam montaż jest bardzo prosty, ogranicza się do odkręcenia, a następnie przykręcenia kilku śrub. W zależności od wersji haczyka jego montaż może trochę się różnić. Część zaczepów montowana jest za pomocą śrub, którymi jest przymocowana kierownica. Pozostałe haczyki montowane są śrubami, które dołączył do produktu producent. W obu przypadkach montaż haczyka, zaczepu jest bardzo prosty.

W naszej ofercie znajdziesz haczyki, których nie trzeba montować za pomocą śrub. Montaż takich zaczepów wykonuje się za pomocą mocnych rzepów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki i bezinwazyjny sposób zamontować uchwyt.

Haczyk, zaczep na plecak lub torbę — Najpopularniejszy dodatek do hulajnogi

Haczyk na torbę lub plecak to dodatek do hulajnogi, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Prosty montaż oraz duża funkcjonalność to jest to, co charakteryzuje haczyki i zaczepy. Ta popularna modyfikacja znalazła się w dwóch naszych rankingach: TOP 5 Akcesoriów do Hulajnogi Elektrycznej oraz TOP 10 Modyfikacji do Hulajnogi Elektrycznej Xiaomi. Oba artykułu możesz znaleźć na naszym firmowym blogu, gdzie Cię serdecznie zapraszamy!

 

 

pixel