Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Narzędzia do Hulajnogi Elektrycznej

( ilość produktów: 11 )

Odpowiednie narzędzia to podstawa

Prawidłowy montaż części i akcesoriów do hulajnogi elektrycznej powinien zacząć się od doboru odpowiednich narzędzi. Dzięki specjalnym narzędziom możemy prawidłowo zamontować amortyzator, błotnik lub oponę i dętkę. W przypadku braku takich narządzi, montaż danego podzespołu może być utrudniony lub niemożliwy. Często w przypadku braku odpowiednich narzędzi możemy uszkodzić dany podezespół, zamiast go wymienić czy naprawić.

Narzędzia do hulajnogi, które musisz posiadać:

  • Łyżki do wymiany opon i dętek — takie narzędzia to must have dla posiadaczy hulajnóg elektrycznych. Wymiana opony lub dętki za pomocą śrubokręta, lub innego narzędzia niedostosowanego do tego kończy się uszkodzeniem wymienianej części.
  • Zestaw kluczy sześciokątnych (imbusy) — Większość hulajnóg elektrycznych wykorzystuje ten rodzaj śrub do montażu podzespołów. Zestaw kluczy imbusowych w różnych rozmiarach jest niezbędny nawet przy drobnych modyfikacjach hulajnogi.
  • Szczotki do czyszczenia — poza wodą oraz wilgocią hulajnogi elektryczne nie znoszą kurzu. Nawet niewielka ilość zabrudzeń może doprowadzić do usterki hulajnogi. Warto co jakiś czas przeczyścić hulajnogę specjalnie dostosowanymi do tego szczotkami.

Łyżki do wymiany opon i dętek, zestaw kluczy — to nie wszystko

W naszej ofercie poza wyżej wymienionymi produktami znajdziesz wiele innych. Niektóre z oferowanych przez nas produktów sprawdzą się równie dobrze w rowerze, rowerze elektrycznym czy nawet motocyklu. Warto zwrócić uwagę na zestaw dużych łyżek wraz z osłoną na rant felgi. Z takim zestawem założenie nawet najgrubszej opony nie będzie stanowiło problemu. Dodatkowo dzięki osłonom na felgę nie musisz się przejmować zadrapanym lakierze na kole. Kolejny produkt, który warto mieć pod ręką to zestaw wentyli z kluczem regulującym.

Sprawdź naszą ofertę narzędzi do hulajnogi elektrycznej!

pixel